Hlavní informace

Challenge je série závodů inspirovaná CF Games. Konají se v jižních Čechách, přesněji v Českých Budějovicích.
Vyvrcholením celé série jsou letní hry, pod názvem BIG SUMMER GAMES. Které budou dvoudenní a také obohacené krásnými “prize money“ pro závodníky. Závod se koná na Náplavce v Českých Budějovicích, kde využijeme i přilehlou venkovní plovárnu.
Celá soutěž má několik partnerů, kteří celou akci podporují a připravují pro účastníky velmi hodnotné a zajímavé ceny.

O závodech

První myšlenka CF závodů v jižních Čechách se zrodila začátkem roku 2015. Ve druhé polovině roku se po vydařené BCROSS Challenge v Prachaticích a dvou dalších závodech pořádaných v Českých Budějovicích. Jihočeský kraj je plný výborných a talentovaných sportovců, kteří až do této doby neměli tolik možností plně rozvinout svůj potenciál. Zaměřujeme se na pokročilé i začínající cvičene. Doposud máme za sebou přes 13 závodů, ze kterých se pokaždé učíme a snažíme posouvat neustále dopředu.
Doufáme, že se nám letní vrchol vydaří, najdeme nejlepší atlety a hlavně si to společně užijeme.

Václav Mráz

Hlavní organizátor- e-mail: baggio@bcross.cz | tel.: 721108980

Hlavní organizátor a motor celého závodu, stále se usmívající Vašek Mráz. Občasný závodník, trenér a majitel tělocvičny. Většinou mu na každém závodu něco chybělo, hodně se inspiroval a přidal pár vylepšení. Nebál se toho a dnes má úspěšně přes 12 uspořádaných závodů za sebou.
Z každého závodu si snaží něco vzít, pro případné zlepšení. Chce pro atlety vytvořit co nejlepší podmínky a zázemí závodu. Další věc proč to dělá je, aby se podporoval a rozrůstal náš sport a dostal se tak do podvědomí co nejvíce lidí.
Jeho velký cíl je dostat na naše závody elitní kategori, ty nejlepší na jednom místě. Doufáme, že se to podaří a uvidíme na letních games.

HLAVNÍ PARTNER

OFICIÁLNÍ PARTNER

SPONZOR ZÁVODU