Aktuálně

Letní závody 2020 proběhnou na exkluzivním místě a v novém kabátě

Tradiční série závodů inspirovaná CF GAMES probíhá pravidelně již od roku 2015. Šestý ročník letních závodů přinese hned několik novinek. Nejvýznamnější změnou bude místo konání – své prostory a mediální záštitu pro BIG SUMMER GAMES poskytne nový generální partner IGY CENTRUM České Budějovice.

Větší část a hlavní program třídenního závodu proběhne na střeše největšího nákupního centra na jihu Čech, kde své síly poměří přes 300 závodníků z celé České republiky. Nechybět budou i doplňkové workouty na českobudějovické plovárně a náplavce.

Výraznou změnou prochází i vizuál, který v těchto dnech ladíme prakticky od základů. Už se nám rýsuje nové logo, vizuál i merch, které pro vás chystáme ve spolupráci s designerem Alešem Dokulilem.

Ze všech změn máme už teď obrovskou radost a věříme, že je oceníte i vy! Těšíme se na viděnou už v srpnu, do té doby nezapomeňte sledovat naše sociální sítě!

Sdílejte tento článek:

UŽ MÁŠ ZÁVODNÍ MERCH?

Vybav se i ty ve stylu BCROSS CHALLENGE, svůj set můžeš rozšířit třeba o tričko, mikinu, kšiltovku, batůžek nebo shaker. Výšivkou pak můžeš ozdobit téměř cokoliv! Pořízením merche navíc podpoříš další závody.