Aktuálně

Jak se tvoří SUMMER GAMES: nahlédněte s námi do zákulisí

Přípravy BIG SUMMER GAMES 2021 jsou v plném proudu. Každý rok ale tomu jedinému víkendovému eventu předchází několik měsíců příprav. Prohlédněte si, jak největší fitness závody v Česku vznikají.

V prvním díle jsme navštívili moderátora a dvorního DJe našich games Jirku Ježka, vypustili rozhovor do éteru Hitrádia Faktor a popovídali si hudební složce, která je neodmyslitelnou součástí závodní atmosféry.

Hostem druhého dílu byl grafik, designér a hudebník Aleš Dokulil – kreativec, který stojí za vznikem nové tváře závodů. Zjistěte, jak vznikalo nové logo, vizuál a náš nový závodní web.

Ve třetím díle jsme vám představili přípravy a novinky, které souvisejí s kvalifikací na letní závody, kterou jsme si rovnou osobně vyzkoušeli. Mrkněte i na to, jak jsme ladili náš nový post-workoutový doplněk, který bude k ochutnání na letních závodech.

Do BIG SUMMER GAMES 2021 zbývá jen pár dní – Celý náš tým usilovně maká na tom, aby letošní gamesy byly parádní ve všech směrech. Mrkněte, jak to na střeše vypadalo týden před akcí a co vše nás i vás ještě čeká!

Sdílejte tento článek:

UŽ MÁŠ ZÁVODNÍ MERCH?

Vybav se i ty ve stylu BCROSS CHALLENGE, svůj set můžeš rozšířit třeba o tričko, mikinu, kšiltovku, batůžek nebo shaker. Výšivkou pak můžeš ozdobit téměř cokoliv! Pořízením merche navíc podpoříš další závody.