Aktuálně

START UP GAMES 2022 katapultovaly vítěze na BIG SUMMER GAMES!

První velká událost je úspěšně za námi! Využili jsme nabídky, která se neodmítá, a ve spolupráci s Výstavištěm České Budějovice jsme uspořádali třídenní START UP GAMES 2022 v pavilonu Z, a to v rámci 29. ročníku legendární výstavy HOBBY.

Pátek patřil Strongmanům, v sobotu své síly poměřili crossfiťáci tělem i duší – muži a ženy v kategorii SPORT INDIVIDUALS. V neděli se mezi sebou utkaly tříčlenné týmy ve složení 2 muži + 1 žena. Vítězná jména z každé kategorie automaticky postoupila do letních závodů, a to bez nutnosti projít kvalifikačním workoutem.

Skvělá atmosféra panovala už od prvního dne, na závod se přišli podívat nejen fanoušci crossfitu a sportovci ze širší veřejnosti, ale i řada návštěvníků, pro které byl crossfit naprostou novinkou. Do pavilonu dorazil i náš tradiční V.I.P. host Honza Krasinský a Karel Kašák – moderátor TV Nova. Zástupci partnerského e-shopu bcross.cz vyhlásili vítěze online soutěže a předali výherci sportovní vybavení v hodnotě 20.000 Kč.

Děkujeme všem za účast, znovu se uvidíme na BIG SUMMER GAMES 12.–14. srpna 2022, nezapomeňte sledovat náš web i Instagram!

Kompletní výsledky závodů najdete na www.wodcomp.app.

Sdílejte tento článek:

UŽ MÁŠ ZÁVODNÍ MERCH?

Vybav se i ty ve stylu BCROSS CHALLENGE, svůj set můžeš rozšířit třeba o tričko, mikinu, kšiltovku, batůžek nebo shaker. Výšivkou pak můžeš ozdobit téměř cokoliv! Pořízením merche navíc podpoříš další závody.